FD-8000 seeria

8000 seeria hambaraviseade


FINNDENT 8000 seeria - suure jõudlusega, kaunilt kujundatud hambaraviseade, mis on loodud kestma

8000 seeria hambaraviseadme mitmekülgne juhtpaneel ja erinevad paigaldusvõimalused tagavad mugava töö nii hambaarstidele kui assistentidele. Firma FINNDENT poolt enimmüüdud lakkepaigaldatav mudel tagab rohke vaba põrandapinna, mis suurendab liikumisvõimalust ravi ajal ja pindade tõhusamat puhastamist ning hügieeni tagamist.

8000 PURE. Lihtne valik

8000 PURE on firma FINNDENT toodangu baasversioon ökonoomse süljekausi ja süljeimemissüsteemi varrega. PURE pakett koosneb FD-3600 seeria patsienditoolist, jalgpedaalist, instrumentide puhastusalusest ja standardsest instrumentidelauast. PURE on saadaval nii pealtpoolt võetavate kui ka rippuvate instrumentide voolikute versioonina.

8000B. Klassikaline põrandakinnitusega seade

Tuntud oma kompaktsusega sobib põrandakinnitusega 8000B hambaraviseade igasse hambaravikabinetti ning kuulub seetõttu nende hambaarstide lemmikute hulka, kes eelistavad kohandada ise oma süsteeme. Saadaval on mitut erinevat tüüpi imemissüsteeme, süljekausse ja amalgaami eraldajaid, lisaks veel mitmeid juhtpaneeli võimalusi ja assistentidele mõeldud võimalusi.

8000P. Mitmekülgne laekinnitusega seade

Kui hambaravikabinetis on põrandapinda või tegemist spetsiaalsete paigaldamise nõuetega, siis lakke paigaldatav 8000P seade on suurepärane lahendus. Valikulise paremal või vasakul küljel oleva juhtimispaneeli, tooli või mööbli külge paigaldatud imemissüsteemi ning kergelt liigutatava instrumentidelaua tõttu on 8000P puhul juurdepääs seadmele tagatud igast küljest.

Ergonoomilisus ja paindlikkus

8000 seade on disainitud ergonoomikat arvestades, et tagada hambaarstile ja assistendile mugav tööpäev. Võimalik on kohandada instrumentidelaua ja süljeimejavarre asendit nii, et need tagaksid optimaalseima tulemuse vastavalt igaühe tööharjumustele.

Hooldus

Hooldustoimingute lihtsamaks teostamiseks on seadmel suur lükanduks, mis võimaldab täielikku juurdepääsu erinevatele moodulitele ja süsteemidele. Kõik firma FINNDENT poolt loodud seadmed ja toolid on loodud nii, et igapäevane puhastamine, hoolduse ja remondi läbiviimine oleks võimalikult mugav. 8000 seeria hügieeni tagamise võimalused garanteerivad kõrgeima võimaliku patsiendi ja kasutaja turvalisuse.

Vastupidavus ja kasutatavus

Selleks, et seadmed näeksid välja pikka aega nagu uued, on kõik seadme osad valmistatud kas korrosioonikindlast alumiiniumist, roostevabast terasest või pulbervärvitud terasplekist. Pehmelt liikuvad laagrid tagavad sujuva instrumentidelaua liigutamise ühe käega. Pneumaatiline pidur lukustab instrumentidelaua kindlalt etteantud asendisse ka kasutatavate töövahendite lisaraskuse puhul.
FD-8000 brožüür