8000+ Premium Edition

8000+ Premium Edition hambaraviseade


8000+ Premium Edition pakub taskukohast luksust

Uus hambaraviseadmete seeria hambaarstidele kes soovivad natukene enamat. Seade on saadaval kuni 6 instrumendiga, pöörleva süljekausiga ja lisapuhastuse funktsioonidega. 8000+ seeria on saadaval nii põrandale paigaldatavana kui ka lakke paigaldatavana ning saadaval kas pealtpoolt võetavate või rippuvate instrumentide voolikute mudelina.

Hügieeni + desinfitseerimine

Uus süljeimemissüsteemi desinfitseerimissüsteem segab puhastuslahuse etteantud kontsentratsioonini ja võimaldab süsteemi kiirpuhastust patsientide vastuvõtu vahel, samuti täielikku süsteemi puhastust tööpäeva lõpus. Instrumentide puhastus on nüüd integreeritud instrumentide lauda, mis aitab kaasa instrumentide paremale hooldusele enne igat järgmist patsienti.

Ergonoomika + süljekauss

Elegantne klaasist süljekauss, valikuliselt pööratav, muudab patsiendi mugavuse prioriteediks. Hambaarsti ja hooldusspetsialistid hindavad laia süljekausi ust ja lihtsat juurdepääsu filtritele, klappidele ja puhastuslahuste pudelitele. Kõiki Finndent assistendi laudu ja imusüsteemi hoidjaid on võimalik monteerida süljekausimooduli külge.

Elektroonika + kontroll

3+ imemissüsteemi hoidja võimaldab paremat süljekausi funktsioonide ja imemissüsteemi desinfitseerimise kasutamist. 3+ imemissüsteemi hoidjale on võimalik paigaldada sülje- ja vaakumimeja ning õhk-vee püstoli. Uus mooduli juhtpaneel on suure kontrastsusega võimaldamaks lihtsat navigeerimist võimaluste vahel.

Võimalused + tarvikud

Eksklusiivsele Premium+ Edition mudelile on võimalik paigaldada 22″ Neovo LCD monitor, Satelec X-Mind Unity röntgen, Faro Ayla hambaravivalgusti ja Zeiss OPMI pico mikroskoop. Tugevdatud seade ja isoleeritud mikroskoobi post tagavad mikroskoobi kasutamiseks täieliku stabiilsuse ning lisapõrandapinda ei ole vaja.
FD-8000+ brožüür